Rejestracja Kościoła Latającego Potwora Spaghetti...

Wniosek o rejestrację KLPS został wysłany  27 lipca 2012. 15 marca 2013 otrzymaliśmy decyzję odmowną. 28 kwietnia 2015 sąd uchylił II odmowną decyzję MAiC, mimo to urząd 19 sierpnia ponownie odmówił rejestracji. 18 maja 2016 sąd oddalił naszą skargę. Obecnie czekamy na termin rozprawy w NSA. Historia rejestracji znajduje się tutaj. Statut dostępny jest tutaj.


Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti : Home / O kościele
A+ R A-

O Kościele

Email Drukuj PDF

NA SKRÓTY:

1 .Osiem "naprawdę wolałbym byś nie"

2. Święte księgi

2. Święta

4. Niebo

5. Cele rejestracji Kościoła LPS w Polsce

 

Kościół Latającego Potwora Spaghetti istnieje już od setek lat. Dopiero niedawno jednak stał się znany, głównie za sprawą tego listu, który opublikował wyznawca Bobby Henderson w maju 2005 roku, będąc zaniepokojonym faktem, że w niektórych szkołach w Stanach Zjednoczonych planowano wprowadzić do programu nauczania kreacjonistyczną teorię Inteligentnego Projektu (Inteligent Design) na równi z teorią Ewolucji.

 

Nasz Kościół liczy sobie miliony, a nawet tysiące wiernych. Dlatego też, jest powszechnie uznawany za pełnoprawną religię. Uznają go również i jego przeciwnicy - głównie fundamentalistyczni Chrześcijanie, którzy nie mogą ścierpieć faktu, że nasz Bóg ma większe kulki niż ich.

 

Powszechne jest mniemanie, że nasz Kościół jest wyłącznie satyrą, która powstała w opozycji do kreacjonistycznej wizji stworzenia Świata. Jest to nieprawda, Kościół Latającego Potwora Spaghetti jest prawdziwy i całkowicie prawomocny. Poparty jest licznymi dowodami naukowymi, a każda treść wydająca się śmieszna i humorystyczna, jest taka wyłącznie przez przypadek.


Pastafarianizm jest prawdziwą religią!

 

Naszym jedynym dogmatem jest brak dogmatu. Nie stosujemy żadnych regulacji i nakazów. Podejście do wiary każdego z wyznawców jest indywidualne, nie odprawiamy żadnych rytuałów, mszy ani modłów czy innych tego typu głupot. Nie ma żadnej fizycznej zwierzchności i każdy z członków naszej wspólnoty ma prawo głosu o tym, czym faktycznie jest nasza religia i dokąd zmierza.

 

Często trudno to wytłumaczyć ludziom niezaznajomionym z naszymi przekonaniami. Są jednak pewne podstawowe elementy naszej wiary, na których się opieramy:

 

- Wierzymy że Piraci, pierwsi Pastafarianie, byli spokojnymi, szlachetnymi odkrywcami, którzy wyłącznie przez konsekwentną chrześcijańską propagande mają teraz opinię bezwzględnych kryminalistów,

- Lubimy piwo,

- Każdy piątek jest świętem,

- Nie traktujemy siebie zbyt poważnie,

- Uwielbiamy sprzeczności.

 

Jeżeli macie jakieś pytania, zapraszam do napisania Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Ideą wiary w Latającego Potwora Spaghetti jest szerzenie tolerancji i zdrowego rozsądku wśród ludzi. Nie jesteśmy antyreligijni, choć dla niektórych może tak to wyglądać. My po prostu jesteśmy przeciwko wszystkim szaleństwom, które w imię religii się wyprawia.

 

Pastafarianizm, jak już wspominaliśmy, wyszedł z ukrycia w Stanach Zjednoczonych, jednak niezliczone objawienia i niezbite dowody istnienia Jego Makaronowatości szybko przekonały ludzi na całym świecie, w Polsce też. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami Pastafarianizmu w naszym kraju, mamy błogosławieństwo pierwszego Mesjasza naszej religii - Bobby'ego Hendersona, niech jego życie po wsze czasy wypełnia Święte Pełnoziarniste Spaghetti.

 

Osiem "Naprawdę wolałbym byś nie..."

 

Chociaż Jego Makaronowatość nie ustanowił żadnych przykazań, za których łamanie szłoby się do piekła czy gdziekolwiek indziej gdzie nie można pić piwa, to dał nam osiem zwięzłych wskazówek, dotyczących rzeczy, których wolałby abyśmy nie robili:

 

1. Naprawdę wolałbym, byś nie zachowywał się jak jakiś świętoszkowaty dupek, gdy opisujesz moją Makaronowatą Dobroć. Jeśli ktoś we mnie nie wierzy, to spoko. Naprawdę, nie jestem przecież próżny. Nie zbaczajmy jednak z tematu, bo nie o to chodzi.

2. Naprawdę wolałbym, byś nie wykorzystywał mojego istnienia do agresji, zniewalania, karania, patroszenia i/lub sam wiesz, bycia niemiłym dla innych. Nie wymagam żadnych ofiar, a czystość jest ważna w przypadku wody pitnej, a nie ludzi.

3. Naprawdę wolałbym, byś nie oceniał ludzi ze względu na ich wygląd, sposób ubierania, mówienia czy też… Wiesz co, bądź po prostu miły, OK? I wbij to sobie do głowy: kobieta = człowiek, mężczyzna = człowiek. Jedno i to samo. Jedno nie jest lepsze od drugiego, no chyba że chodzi o wyczucie mody, gdyż, wybacz mi, ale dałem to kobietom i niektórym facetom, którzy wiedzą, jaka jest różnica między kolorem morskim a fuksją.

4. Naprawdę wolałbym, byś nie odbywał stosunku, który jest niemoralny dla Ciebie lub Twojego chętnego, zgadzającego się partnera, dorosłego tak na ciele, jak i umyśle. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to niech spada, chyba że to też jest dla niego niemoralne, to niech wyłączy wtedy telewizor i pójdzie na spacer dla odmiany.

5. Naprawdę wolałbym, byś nie walczył z bigoteryjnymi, mizoginistycznymi, pełnymi nienawiści przekonaniami innych na pusty żołądek. Zjedz coś i dopiero potem zajmij się tymi bredniami.

6. Naprawdę wolałbym, byś nie budował kosztujących wiele milionów złotych kościołów/meczetów/kapliczek dla mej Makaronowatej Wspaniałości, gdy te pieniądze można by o wiele lepiej wydać, żeby (wybierz sam): A. zwalczyć ubóstwo, B. znaleźć lekarstwo na choroby, C. żyć w pokoju, namiętnie kochać, no i obniżyć koszty kablówki. Mogę być Nieodgadnioną Węglowodanową Wszechwiedzącą Istotą, jednak nie przeszkadza mi to w czerpaniu przyjemności z prostych rzeczy. Wiem, co mówię – JESTEM przecież Stwórcą.

7. Naprawdę wolałbym, byś nie rozpowiadał ludziom wkoło, że przemawiam do Ciebie. Nie jesteś aż tak interesujący. Zrozum to. Mówiłem Ci przecież, byś kochał swych bliźnich, rozważ to.

8. Naprawdę wolałbym, byś nie robił innym tego, czego byś nie chciał, by oni robili Tobie… No wiesz, chyba że lubisz rzeczy związane z dużą ilością lateksu / skór / lubrykantów / Las Vegas, to tego też raczej nie rób. Jeśli druga osoba też to lubi (pamiętaj jednak o punkcie czwartym), to działajcie, róbcie zdjęcia, ale na miłość Makaronu, użyjcie PREZERWATYWY!!! Naprawdę, to tylko kawałek gumki, jeżeli nie chciałbym, by TO było przyjemne, dodałbym Wam jakieś kolce albo coś.

 

Święte księgi

 

Luźny Kanon w wersji angielskiej

pobierz w formacie pdf

Luźny Kanon w wersji polskiej

pobierz w formacie PDF
pobierz w formacie EPUB
pobierz w formacie MOBI

Ewangelia FSM w wersji angielskiej

pobierz w formacie PDF

Ewangelia FSM w wersji polskiej

pobierz w formacie PDF
pobierz w formacie EPUB
pobierz w formacie MOBI


 

Święta

 

W tradycji pastafariańskiej istnieje kilka luźno przestrzeganych świąt. Są to:

 

"Święta" (24 - 26 grudnia)

 Czas przypadający, o dziwo, w tym samym okresie co chrześcijańskie "Boże Narodzenie". Nazywamy je po prostu "Świętami", przez co zwrot "wesołych Świąt" jest wspólny dla wszystkich. Każdy Pastafarianin celebruje Święta jakkolwiek mu się podoba. Dobrym pomysłem jest oglądanie "Kewina samego w domu" popijając grzane piwko.

 

"Pastehach" 2016 (26 marca - 2 kwietnia)

Święto przypadające na początek wiosny. Podobno pokrywa się w czasie z żydowskim świętem "Pesach". W tym czasie zaleca się spożywanie w jeszcze większym natężeniu ciała Jego Makaronowości, czyli no... makaronu. Sławimy wtedy również widoczne momenty dotknięcia Jego Makaronowatą Odnogą i każdy powinien wspomnieć choć raz, kiedy to sam został tak dotknięty.

View the embedded image gallery online at:
http://www.klps.pl/o-nas.html#sigProGalleriadee98c8fab

 

"Ramendan" (9 lipca - 7 sierpnia)

Nie mylić z muzułmańskim świętem Ramadanu, choć znów trzeba przyznać, że czasowo oba święta są zbieżne. W tym czasie staramy się jeść dużo spaghetti i przy takim posiłku rozmyślamy nad starymi dobrymi studenckimi czasami i chwalimy Jego Makaronowatość za to jak wiele udało nam się osiągnąć od tego czasu za Jego sprawą.

View the embedded image gallery online at:
http://www.klps.pl/o-nas.html#sigProGalleriaadf1f6fd58

 

 

 

 

 

 

"Halloween" (31 października)

HALLOWEEN jest ważnym świętem Pastafarian, ponieważ upamiętnia on czasy, gdy wolni Piraci wałęsali się po całej Ziemi. Piraci byli Jego Narodem Wybranym, a ich malejąca ilość bezpośrednio wpłynęła na otaczający nas świat. Bezpiecznie można przyjąć, że prawdziwy zalew trzęsień ziemi, huraganów i innych katastrof naturalnych w ostatnim okresie, jak również pojawienie się globalnego ocieplenia, można w całości przypisać alarmującemu spadkowi liczby Piratów na świecie.

View the embedded image gallery online at:
http://www.klps.pl/o-nas.html#sigProGalleria0186bc07ef

 

 

 

 

 

 

"Święto mówienia niczym Pirat" (19 września)

Jest to święto międzynarodowe, nie tylko dla Pastafarian (czyżbym widzał w tym znamiona dotyku Jego Makaronowatej Odnogi?). W tym czasie chwalimy nasze pirackie korzenie.

 

"Każdy Piątek"

 Wiadomo, że każdy piątek też jest świętem. No bo jakżeby inaczej?!

 

Niebo

 

Koncepcja Nieba dla każdego Pastafarianina jest dość prosta. Składa się z wielu elementów, które każdy dobrze postępujący wielbiciel Latającego Potwora Spaghetti uzna za Niebo dla siebie.

 

Lubisz sernik? W Niebie będzie cukiernia z wszelkiego rodzaju sernikami tylko dla Ciebie! Masz ochotę na chipsy? Będzie ich pod dostatkiem w najbliższym darmowym sklepie, a w dodatku nigdy nie pójdą Ci w boczki!

Takich miejsc jest w Niebie pełno, można się między nimi przemieszczać dzięki zaawansowanemu systemowi gryficznego transportu lotniczego, lub zamieniając się w ptaka czy smoka (no chyba że ktoś boi się latać to zawsze może zamienić się w pociąg, albo cuś...).

 

Oprócz tych indywidualnych zmiennych miejsc dostępnych dla Niebiańskich Pastafarian, są też często powtarzane, stałe elementy Makaronowatego Nieba, takie jak:

- Piwne Wulkany, jak okiem sięgnął, różniące się typem wylewającego się piwa!

- Fabryka Striptizerek, tak damskich, jak i męskich (w zależności od upodobania).

- Znajomy Karzeł, który został stworzony na samym początku przez Jego Makaronowatość. Można z nim usiąść, napić się piwa i pogadać, koleś zna multum ciekawych historyjek (w końcu był przy początku Świata!), a co najważniejsze - jest naprawdę klawy.

- Szerokie rzeki whisky (czy też whiskey), dżinu, lemoniady itp. Bagna likieru, ciepłej czekolady i ajerkoniaku.

- Drzewka, na których rosną małe, słodkie kociaczki (te najsłodsze, robiące tak "mi... mi..." sami wiecie).

- Darmowy, szerokopasmowy Internet.

- Wiele, wiele innych.


Cele rejestracji Kościoła LPS w Polsce

 

Cel ogólny:

Sprawowanie kultu Latającego Potwora Spaghetti zgodnie z wszystkimi uprawnieniami, jakie gwarantuje ustawa o wyznaniach i wolności sumienia.
Propagowanie działań na rzecz rozdzielności Państwa Polskiego od Instytucji Kościelnych na płaszczyźnie finansowej, społecznej, politycznej i prawnej.

 

Cele szczegółowe:

1.    Wniosek o zawieszenie wizerunku Latającego Potwora Spaghetti w widocznym miejscu w Sejmie. Forma przedstawienia jego Makaronowatości jest dowolna, oby była odpowiednio poskręcana.
2.    Wprowadzenie do szkół zajęć z religii pastafariańskiej na takich samych zasadach, na jakich prowadzone są obecnie zajęcia z religii katolickiej.
3.    Zniesienie przepisu umożliwiającego pozwanie osoby za obrazę uczuć religijnych. Do chwili jego zniesienia nasz Kościół będzie korzystał z możliwości wykorzystania tego przepisu w pełnej rozciągłości.
4.    Likwidacja Funduszu Kościelnego.
5.    Wspieranie organizacji działających na rzecz szerzenia tolerancji wśród społeczeństwa;
walka z dyskryminacją ze względu na płeć, wyznanie, preferencje seksualne, pochodzenie, status majątkowy.
6.    Propagowanie działań mających na celu wprowadzenie rozdzielności Państwa Polskiego od Instytucji Kościelnych.
7.    Działalność charytatywna.

 


Komentarze  

 
WielkiMistrz1
0 #392 WielkiMistrz1 2016-11-13 12:00
Jest mi bardzo wstyd za wszystkich chrześcijan który wypisują tu te niegodne pożałowania komentarze. Wielu z was określa się mianem wierzącego katolika, a mimo to nie stosujecie się do nauk głoszonych przez Chrystusa, bo według nauk zawartych w Biblii, Bóg(Chrystus) nauczał o tolerancji wszelkich poglądów. A skora sami się do tego nie stosujecie nie przestrzegacie kanonu zasad chrześcijańskic h, to jakim prawem możecie tak obrażać, katować obcą religię!
 
 
iso1337
+4 #391 iso1337 2016-07-10 23:06
Chcialbym cos powiedziec, i to bedzie zwrocone do Wszystkich hejtujacych Chrześcijan w poniższych postach. Zastanówcie sie co piszecie, Czy pastafarianie wbijaja do was na Chrzescijanskie fora i hejtuja Boga w ktorego wierzycie?
 
 
xman
-27 #390 xman 2015-12-14 08:11
Jeśli chodzi o falę hejty, to ja rozumiem że to na żarty. Przecież już gdzieś na początku było napisane, że ta religia ma na celu wyśmiewać się z fanatyzmów religijnych! Pastafarianinie zapewnę są chrześcijanami (mam nadzieję). Wyśmiewają się z takich jak wy co boją się pójść pewnie na dyskoteke szkolną w adwent...
(zakładam że 9-12 lat)
 
 
Rafał.
+7 #389 Rafał. 2015-12-07 23:48
Cytuję rk:
Cytuję J23:
Was wszystkich trzeba byłoby zamknąć do wariatkowa

Ojej ... Cóż za subtelność i jakaż delikatność oraz powściągliwość - jestem urzeczony i w podziwie. Tym razem obędzie się bez palenia na stosie, łamania kołem, mordowania w imię boga, krucjat i innych ćwiczonych metod eksterminacji?


Widocznie wystarczą tylko psychuszki na modłę radziecką.
 
 
rk
+4 #388 rk 2015-12-06 13:05
Cytuję J23:
Was wszystkich trzeba byłoby zamknąć do wariatkowa

Ojej ... Cóż za subtelność i jakaż delikatność oraz powściągliwość - jestem urzeczony i w podziwie. Tym razem obędzie się bez palenia na stosie, łamania kołem, mordowania w imię boga, krucjat i innych ćwiczonych metod eksterminacji?
 
 
Stalin
-21 #387 Stalin 2015-12-05 22:43
Do pierdla
 
 
J23
-28 #386 J23 2015-12-05 22:41
Was wszystkich trzeba byłoby zamknąć do wariatkowa
 
 
ekskomunika
+30 #385 ekskomunika 2015-12-03 22:41
Cytuję Rodzic:
Jak bardzo cierpią Wasi Rodzice z powodu Waszego postępowania wiedzą tylko Oni. Albo dowiedzą się po śmierci, która Was też czeka. Pamiętajcie o tym.

Mam prośbę. Wierz sobie spokojnie, w co chcesz, ale nie narzucaj tej wiary innym. I nie mieszaj w to czyichś rodziców.
 
 
rk
+21 #384 rk 2015-12-02 22:08
Cytuję Rodzic:
Jak bardzo cierpią Wasi Rodzice z powodu Waszego postępowania wiedzą tylko Oni. Albo dowiedzą się po śmierci, która Was też czeka. Pamiętajcie o tym.


Myślę, że nie cierpią bardziej niż dzieci mając podobnego Tobie rodzica. No ale to jest właśnie problem. Tam gdzie Twój bóg powoduje cierpienie nasz bóg oferuje przyjemność. Dostrzegasz różnicę?
 
 
Rodzic
-26 #383 Rodzic 2015-12-02 14:34
Jak bardzo cierpią Wasi Rodzice z powodu Waszego postępowania wiedzą tylko Oni. Albo dowiedzą się po śmierci, która Was też czeka. Pamiętajcie o tym.
 
 
Alfred
-2 #382 Alfred 2015-11-15 22:12
Mój ptaszek jest miekki.
 
 
LechP
+17 #381 LechP 2015-11-10 07:10
Wiele lat byłem ateistą, ale ostatnio - być może w związku z prezentacją ministrów PiS - poczułem nawrót wiary. Zapewne Jarosław Gowin nakaże umieszczanie symboli religijnych na uczelniach, a ja pracuję na AGH nieopodal Matki Miłościwie Nam Panującego Pana Prezydenta (MMNPPP). Gdzie mogę nabyć niewielką statuetkę, albo lepiej - nalepkę na biurko z wizerunkiem Latającego Potwora Spagetti?
 
 
Anonim
+8 #380 Anonim 2015-10-30 14:59
Czy Wy się możecie uspokoić!? Niech każdy sobie wierzy w swoją religię ! Co was obchodzi jaką kto wyznaje religię ? Każdy ma swoje przekonania .
 
 
angel_
+7 #379 angel_ 2015-10-21 08:55
Cytuję SinC:

Bo wtedy odebrał by niebo swoim wyznawcom. Samo piwo i striptizerki chyba nie wystarczą?


Nikogo i niczego by nikomu nie odebrał. Nie ma znaczenia czy JM jest makaronem w postaci swojego jestestwa czy w postaci swojego żołądka. I tak pozostaje bytem najwyższym nie wymagającym od wyznawców adoracji. Jego Makaronowatość nie wymaga nawet piwa i striptizerek, ponieważ jako absolut nie jest skrępowany żadnymi wymaganiami. Jego wyznawcy mają indywidualne preferencje, ale JM w nie nie ingeruje, bo jest za całkowitą wolnością wyznania. Nawet w siebie nie każe wierzyć. I nieba nie odbiera. Niebo jest w sercach, umysłach, duszach i całych jestestwach wyznawców JM - nawet jak makaronu nie ma. Choć z makaronem, piwem i striptizerkami jest jeszcze lepiej
 
 
SinC
0 #378 SinC 2015-10-21 08:33
Cytuję angel_:
Cytuję SinC:
Witam
Mam pytanie czy JM jest w stanie zjeść cały stworzony makaron w tym Siebie Samego na czczo?

A niby dlaczego miałby nie móc?

Cytuję angel_:
Cytuję SinC:
Witam
Mam pytanie czy JM jest w stanie zjeść cały stworzony makaron w tym Siebie Samego na czczo?

A niby dlaczego miałby nie móc?

Cytuję angel_:
Cytuję SinC:
Witam
Mam pytanie czy JM jest w stanie zjeść cały stworzony makaron w tym Siebie Samego na czczo?

A niby dlaczego miałby nie móc?


Bo wtedy odebrał by niebo swoim wyznawcom. Samo piwo i striptizerki chyba nie wystarczą?
 
 
angel_
-1 #377 angel_ 2015-10-16 15:18
Cytuję SinC:
Witam
Mam pytanie czy JM jest w stanie zjeść cały stworzony makaron w tym Siebie Samego na czczo?

A niby dlaczego miałby nie móc?
 
 
SinC
0 #376 SinC 2015-10-16 08:36
Witam
Mam pytanie czy JM jest w stanie zjeść cały stworzony makaron w tym Siebie Samego na czczo?
 
 
rk
+4 #375 rk 2015-09-09 12:23
Cytuję pastafaria_malaria:
Mam tutaj dla was drodzy bracia makaronowi pewną sprzeczność :
Jego Makaronowatość stworzył Pinokia tak aby za każdym razem kiedy Pinokio skłamie urósł mu nochal. Co się stanie kiedy Pinokio powie : "zaraz urośnie mi nos" ?


Cokolwiek się stanie, to i tak brak sprzeczności i brak paradoksu. Pinokio mówi o przyszłości i domniemywa, a nos rósł Pinokiowi tylko w przypadku kłamstw. Tylko na skutek ułomności języka polskiego, do tego w uproszczonej kolokwialnej wersji zdanie ma form ę twierdzącą mimo, że semantycznie twierdzące nie jest. Ogólnie, nie ma się co egzaltować i lepiej douczyć się rodzimego języka na chwałę Jego Makaronowatości .
 
 
silverweb
+23 #374 silverweb 2015-08-30 11:35
Cytuję młody:
czy wasza wiara zabrania walić gruchę?


Jeżeli Grucha nie ma nic przeciwko, możesz go walić do woli. Nasza wiara nie ma nic do tego....
 
 
młody
+1 #373 młody 2015-08-26 19:34
czy wasza wiara zabrania walić gruchę?
 
 
forumowicz
-3 #372 forumowicz 2015-08-25 15:50
Cytuję Zenon:
Wy tu marzniecie, biedaki, a ja mam wyczarterowany samolot i zaraz lecę na Bahany. Jakieś pytania?

ja pier...ole, ten z WP też tutaj?
 
 
pastafaria_malaria
-3 #371 pastafaria_malaria 2015-08-21 13:47
Mam tutaj dla was drodzy bracia makaronowi pewną sprzeczność :
Jego Makaronowatość stworzył Pinokia tak aby za każdym razem kiedy Pinokio skłamie urósł mu nochal. Co się stanie kiedy Pinokio powie : "zaraz urośnie mi nos" ?
 
 
Ty
+2 #370 Ty 2015-08-06 20:56
@Ja Bardzo mi przykro za "pastafarian", na których natrafiles do tej pory. Pastafarianizm nie ma na celu wysmiewania religii, a jedynie dzialania "w imie boga (dowolnego)" ingerujace w wolnosc innych osób. Mniej wiecej to o czym ty pisales. "Zyj i daj zyc innym"
 
 
NemuTheJelonek
+12 #369 NemuTheJelonek 2015-08-06 19:33
Cytuję partjota:
tylko bug, honor i ojczyzna a nie jakeis wymslone bzdury co wy morzecie wiedziec o zyciu glupie debile? bug dal nam zbawienie a wy zniego nie korzystacie i bendziecie sie za to palic w piekle. arz mam ochote was wszystkich zajebac za takie bezboznosci bo niedostrzegacie milosierdzia pana naszego ktury kocha wszyskie swoje owieczki ale takich idiotuw jak wy nie!!! bog, honor, ojczyzna jebac homo i ciapatych pozdro 600 pieklo czeka hujki:)


To na pewno jest troll, co nie?
Błagam, powiedzcie mi moi przyjaciele Pastafarianie, że to troll.
 
 
silverweb
+5 #368 silverweb 2015-08-02 15:44
Cytuję partjota:
tylko bug, honor i ojczyzna a nie jakeis wymslone bzdury co wy morzecie wiedziec o zyciu glupie debile? bug dal nam zbawienie a wy zniego nie korzystacie i bendziecie sie za to palic w piekle. arz mam ochote was wszystkich zajebac za takie bezboznosci bo niedostrzegacie milosierdzia pana naszego ktury kocha wszyskie swoje owieczki ale takich idiotuw jak wy nie!!! bog, honor, ojczyzna jebac homo i ciapatych pozdro 600 pieklo czeka hujki:)


Stary... "Bug" dał też ortografię. A miłość do Ojczyzny wymaga, by tę ortografię znać perfekt! Więc zamiast siać swoją chrześcijańską nienawiść, zacznij czytać słownik ortograficzny - jest nieco bardziej nudny niż Biblia, ale stanowczo więcej pożytku z jego lektury wynika...

Żebyś wiedział o co mi chodzi, oto lista Twoich błędów:
bug
morzecie
bug (znowu... i znowu małą literą...)
bendziecie
arz
ktury
idiotuw
hujki

Brrrrr... strach czytać...
 
 
partjota
-17 #367 partjota 2015-07-31 14:38
tylko bug, honor i ojczyzna a nie jakeis wymslone bzdury co wy morzecie wiedziec o zyciu glupie debile? bug dal nam zbawienie a wy zniego nie korzystacie i bendziecie sie za to palic w piekle. arz mam ochote was wszystkich zajebac za takie bezboznosci bo niedostrzegacie milosierdzia pana naszego ktury kocha wszyskie swoje owieczki ale takich idiotuw jak wy nie!!! bog, honor, ojczyzna jebac homo i ciapatych pozdro 600 pieklo czeka hujki:)
 
 
Ja
0 #366 Ja 2015-07-25 18:47
Niby tak bardzo jesteście za tolerancją i pokojem a jeździcie po katolikach jak po burej suce z góry uznając, że każdy, kto się z Wami nie identyfikuje i nie zgadza zapewne wierzy w Boga, Chrystusa itd. Myślę, że zarówno katolicy jak i pastafarianie czy wyznawcy jakiejkolwiek innej religii powinni w końcu zrozumieć, że są wykonani z tego samego materiału niezależnie od wyznania. Dajcie sobie wreszcie nawzajem spokój, ludzie! Róbta co chceta jak to mówią. Co nas obchodzi w co kto wierzy? Peace! :)
 

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Dołącz do nas na Facebook`u

Logowanie

Koszulki i gadżety

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Kalendarz imprez

Znajdź Pastafarian w pobliżu...

Billboard w centrum miasta?

 

Czekamy na wasze pomysły. Więcej...

Ostatnie posty na forum

28 spotkanie Pastafarian Poznań (5)
29/11/2016 22:06, Asia


Finał WOŚP 15.01.2017 (1)
29/11/2016 22:03, Asia


Rejestracja Pastafarian - certyfikaty członkowskie (54)
28/11/2016 13:41, Parmenides


Intronizacja LPS - list do prezydenta (5)
22/11/2016 20:05, Asia


Zredagowane Pastafariańskie FAQ (7)
22/11/2016 18:08, artur


Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.