Procedury przeciwko pastarskiej pedofilii

eventy, relacje, planowanie i organizacja akcji Ekip LPS.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Naturalna Kofeina

Re: Procedury przeciwko pastarskiej pedofilii

#31 Post autor: Naturalna Kofeina » 17 kwie 2019, o 07:32

Brzmi trochę, jakbyś chciał dostosowywać prawo krajowe pod kościół. Już mamy takich, co tak robią i nie jest dzięki temu fajniej.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#32 Post autor: BialySzkwal » 17 kwie 2019, o 09:00

Naturalna Kofeina pisze:
17 kwie 2019, o 07:32
Brzmi trochę, jakbyś chciał dostosowywać prawo krajowe pod kościół.
MSZ Krzysiu Ci tylko zaznacza, że w Polsce przestępstwem jest również obraza uczuć religijnych, a skoro Ty piszesz, że chcesz mieć procedury dla przestępstw, to chcesz również dla OUR, czego Krzysiu nie chce.
Krzysiu pisze:
16 kwie 2019, o 18:46
A w obrazę uczuć religijnych nie wierzymy,
Ja wierzę. I nawet w to, że nieraz jest dupkowata.
Przez V NWBN strasznie się roztyłem...

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#33 Post autor: Krzysiu » 17 kwie 2019, o 16:39

Nie chcę dostosowywać prawa krajowego pod Kościół, ale zawieszać Pastarro za cokolwiek, co w dowolnym momencie dowolny ustawodawca będzie za karalne uważał też nie całkiem…
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Naturalna Kofeina

#34 Post autor: Naturalna Kofeina » 17 kwie 2019, o 17:19

Chyba trochę poszalałeś z tym "dowolnym momentem". Kodeks karny i wykroczeń nie zmienia się co drugi dzień i jak dzisiaj coś jest karalne (albo nie), to nie zastanawiamy się czy jutro będzie i czy w związku z tym można dzisiaj kopać szczeniaczki.

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#35 Post autor: Krzysiu » 17 kwie 2019, o 18:01

Co drugi dzień to nie, bo na ten moment posiedzenia Sejmu są rzadziej, ale tempo jest ogólnie ciekawe…
Chodzi o tylko minimalną elastyczność, że jak się znajdziemy w takiej sytuacji geopolitycznej, co Tybet, to byśmy nie musieli mówić: „Ajć, wybaczy Dalajlama XIV, ale nowe prawo uważa Najczcigodniejszego za wichrzyciela, więc oddawaj tunikę i nara.”. Nie zachęcam do sprzeciwu wobec polskiego prawa karnego, ale nie uważam go za uprawnione do orzekania o tym, kto ma otrzymać lub utracić godność w religijnej wspólnocie. A za znęcanie się nad małymi kitku będzie się wylatywało nawet wtedy, gdy za ten czyn byłby nadawany Order Uśmiechu.
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#36 Post autor: BialySzkwal » 17 kwie 2019, o 22:01

Krzysiu pisze:
17 kwie 2019, o 18:01
Chodzi o tylko minimalną elastyczność, że jak się znajdziemy w takiej sytuacji geopolitycznej, co Tybet, to byśmy nie musieli mówić: „Ajć, wybaczy Dalajlama XIV, ale nowe prawo uważa Najczcigodniejszego za wichrzyciela, więc oddawaj tunikę i nara.”
Tunikę też mu chcą zabrać? Myślałem, że tylko robią problemy z licencją na odradzanie...
Krzysiu pisze:
Nie zachęcam do sprzeciwu wobec polskiego prawa karnego, ale nie uważam go za uprawnione do orzekania o tym, kto ma otrzymać lub utracić godność w religijnej wspólnocie.
+1

Prawo Potworze przed ludzkim, PKLPS przed władzą świecką przemocą narzuconą.
Krzysiu pisze:
A za znęcanie się nad małymi kitku będzie się wylatywało nawet wtedy, gdy za ten czyn byłby nadawany Order Uśmiechu.
Co ze szczeniaczkami?

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#37 Post autor: Krzysiu » 18 kwie 2019, o 01:54

Mówię o tym, co by musieli powiedzieć Tybetańczycy, gdyby byli związani takim podejściem, a nie, co chcą Chińczycy…
Ja jestem kociarz-kitkuciarz, sankcje za pieseły musiałby mnie opiniować kto inny.
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#38 Post autor: BialySzkwal » 18 kwie 2019, o 02:09

O kulka, Pastallo wolno dleczyć szczeniaczki...

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#39 Post autor: Krzysiu » 18 kwie 2019, o 11:26

Taa…
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Naturalna Kofeina

#40 Post autor: Naturalna Kofeina » 18 kwie 2019, o 17:17

W temacie kitku, to przedwczoraj gdzieś w Stargardzie ktoś nie domknął drzwi i kitku zwiał z mieszkania. Ludzie tego samego dnia zjawili się u nas z wydrukowanym ogłoszeniem ze zdjęciem (rzadkość, zwykle dzwonią i tylko podają opis psa - kotów nikt nie szuka) i ofertą nagrody. Identyczne ogłoszenia zalały mi Fejsa.

Wczoraj pojawiły się nowe ogłoszenia w kwestii tego kota. Znaleźli go niedaleko domu w krzakach. Miał wielki siniak na boku, kości całe, więc to nie potrącenie ani upadek z wysokości. Pęknięta śledziona i przepona, wątroba i jelita wciśnięte do klatki piersiowej zgniotły płuca. Wniosek: ktoś tego kota tak mocno kopnął, że zabił. Za wskazanie tego bohatera blokowiska nagroda jest większa niż wcześniej.

Czemu spoiler nie działa?

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#41 Post autor: BialySzkwal » 18 kwie 2019, o 17:35

Oczywiście RK powinna się tym natychmiast zająć. Ale skąd wiadomo, że kopał Pastarro, skoro sprawcy nie ustalono?
Naturalna Kofeina pisze:
18 kwie 2019, o 17:17
Czemu spoiler nie działa?
Pewnie źle założony, tzw. "wiejski tuning". Ale o motoryzacji to raczej w dziale offtopic.

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#42 Post autor: Krzysiu » 19 kwie 2019, o 12:52

To było tylko w temacie kitku, Naturalna nie twierdzi, że Pastarro…
Ziom, jesteś modem, koleżanka Ci się żali na problem techniczny z zakresu obsługi forum, a Ty bekę kręcisz, no ej.
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#43 Post autor: BialySzkwal » 19 kwie 2019, o 19:53

Krzysiu pisze:
19 kwie 2019, o 12:52
To było tylko w temacie kitku, Naturalna nie twierdzi, że Pastarro…
Jeśli to nie dotyczy Pastarro, to nie wiem co ma na celu pisanie w tym wątku ni z gruchy ni z pietruchy jak to jakiś nieznany sprawca zmasakrował kitku. Może oprócz próby zaszokowania dyskutujących ludzkim s-syństwem...
Krzysiu pisze:
19 kwie 2019, o 12:52
Ziom, jesteś modem, koleżanka Ci się żali na problem techniczny z zakresu obsługi forum, a Ty bekę kręcisz, no ej.
Błąd semantyczny. Kiedy koleżanka się żali, pisze pełnymi akapitami. Tu mamy jedno krótkie, niejasne pytanie. Stąd moja równie wyczerpująca odpowiedź.
Na tym forum dotąd nie widziałem nic, co mógłbym nazwać spoilerem - więc nie mam bladego pojęcia, co koleżance może nie działać (oprócz rzeczonego spoilera w samochodzie).

Natomiast jako mod mogę się co najwyżej przyparmezanić, że od spraw technicznych forum jest podforum Techniczne. ;) Ale tam też potrzebny jest wyczerpujący opis problemu.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Organizujmy się”