Nieprawdziwe Objawienia

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
oki55

Nieprawdziwe Objawienia

#1 Post autor: oki55 » 24 mar 2013, o 18:21

Na naszej stronie głównej jest dział "Objawienia".
Każdy może tam wkleić zdjecie poprzez rejestrację, potem logowanie.
Lecz niektóre są ... głupie.
Objawieniem nie jest komiks, w którym pojawia się logo FSM. Objawieniem nie jest też to, że osoba doklei oczy do mopa i mówi że to Dotknięcie Makaronowej Macki itp.
Objawienie to jest niespodziewany wizerunek FSM w powietrzu, na drzewie. OBJAWIENIE TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIEŁO STWORZONE PRZEZ SAMEGO POTWORA DLA NAS LUDZI. na litość... jak można nazwać objawieniem jakąś zjeżdżalnię na placu zabaw wybudowaną przez człowieka, czy żyrandol w restauracji.
Niektórzy wstawiają nawet zdjęcia przerobione w photoshopie. Opanujcie sie.
Admini - MUSICIE COŚ Z TYM ZROBIĆ. Albo objawienia muszą być przesyłane na e-maila - tam segregowane w miare rzetelnie na prawdziwe i nie prawdziwe.
Albo powinniście usuwać te nieprawdziwe... !!!!

Ja wierzę w FSM! Moim zdaniem, Ci, którzy wstawiają nieprawdziwe objawienia spotka kara - zamiast striptizerek, wulkanów piwnych - otrzymacie po śmierci potępienie albo - niebo light (jest to wpisane w Kanonie)... Prosze o działanie!!!

Awatar użytkownika
Ibdad Palibdad

Re: Nieprawdziwe Objawienia

#2 Post autor: Ibdad Palibdad » 24 mar 2013, o 21:20

Co do objawień na stronie głównej Kościoła, to nie wystarczy zarejestrować się i już można publikować. Materiały przed publikacją są oceniane zanim wylądują "na głównej". Osobiście uważam, że nie są objawieniami nie są chałupnicze rękodzieła, typu mop z doklejonymi oczyma, bo to przedstawienie wizerunku Jego Makaronowatości, przez wiernych.
Powstające w "naturalny" sposób wizerunki, typu zacieki na ścianie, cienie na szybie i tym podobne twory to najwyższe objawienia, czyli takie, które powstały za sprawą Jego Makaronowej Macki, ku uciesze maluczkich (nie tylko karłów, także piratów i pozostałych Wiernych). Niemniej jednak dzieła rąk ludzkich wytworzone w jakimś celu, niezwiązanym z kultem (jak żyrandol, czy zjeżdżalnia), ale zupełnie przypadkowo przypominające Jego wizerunek, są także objawieniami. Są nimi, bo widać w nich wyraźnie dotyk Makaronowej Macki.
Pasta Novus Seclorum.

Awatar użytkownika
Mona

#3 Post autor: Mona » 25 mar 2013, o 13:00

Ja to interpretuję ten sposób, że niektórym osobom Potwór objawia się w umyśle, a potem oni materializują swoją wizję lub utrwalają w programie graficznym.
Jego Makaronowość nie musi robić wszystkiego sam, skoro stworzył nas. ;)

Jeśli ktoś oglądał wcześniej jakiś film lub komiks i nie widział Potwora, a później ogląda to samo i widzi Go, to też to może uznać za objawienie.

Awatar użytkownika
Asia

#4 Post autor: Asia » 25 mar 2013, o 14:29

Mnie się wydaje że jako z założenia pogodni ludzie nie powinniśmy za bardzo cenzurować tego działu, bo skończy się na tym że strona stanie się martwa. Ja to zawsze odbierałam jako taki trochę hydepark w którym umieszcza się wszelkie przejawy istnienia Potwora.

Awatar użytkownika
Klatak

#5 Post autor: Klatak » 25 mar 2013, o 18:44

Zgodzę się w 100% z Moną i Jagodą. Ewentualnym rozwiązaniem tego "problemu" było by dodanie kategorii wizualizacje (lub podobnej). A Oki55 życzę Tobie więcej luzu, a nie zaraz straszysz dobrych Pastafarian wizją makaronowego piekła. Zresztą tą decyzje podejmie Potwór osobiście i myślę iż nawet fałszywe objawienia nie będą stwarzać problemu Potworowi, a istotne będzie to jakim się było człowiekiem.

Awatar użytkownika
artur

#6 Post autor: artur » 26 mar 2013, o 15:43

Myśli także bywają objawione, a jeżeli zostały objawione nie poprzez zaciek na ścianie, a cokolwiek innego to czemu odmawiać im objawieńskości? ;) Nie popadajmy w hiperpoprawność systemową jak biolodzy, bo nowoczesna biologia już teraz odchodzi od takich podziałów. Po drugie tworzenie działów "natchnienia", "objawienia", "wizualizacje" itd. byłoby bezsensownym mnożeniem bytów dla samego mnożenia, no i może ku uciesze trolli, którzy wytykaliby nieścisłości w komentarzach.

Awatar użytkownika
chiyome

#7 Post autor: chiyome » 26 mar 2013, o 15:56

a niby dlaczego Potwór miałby tworzyć zacieki na ścianach, ukladać pleśń czy przypalać kanapki? Potwora takie rzeczy nie interesują. niby dlaczego miałoby być inaczej? myślę że aż tak się nie nudzi, że musiałby się bawić patelnią czy drzewem. to Ludzie wykonują Dzieła na Potworną Chwałę pod wpływem Jego obecnosci.

Koledze radze "rozluźnić poślady" (ożesz ty w makaron! cóż za kolokwializm). nasz Potwór jest najbardziej wyluzowany Potworem na ziemi. bierzmy przykład :D
NBChJMM

Awatar użytkownika
Klatak

#8 Post autor: Klatak » 28 mar 2013, o 22:21

Chiyome nie tylko na ziemi, nie tylko :)

Awatar użytkownika
chiyome

#9 Post autor: chiyome » 28 mar 2013, o 23:30

to się rozumie samo przez się :D
NBChJMM

Bożydar

#10 Post autor: Bożydar » 28 maja 2014, o 15:04

Miło jest czytać wychodzące spod "pióra" szefowej liberalne argumenty na tym forum: "Mnie się wydaje że jako z założenia pogodni ludzie nie powinniśmy za bardzo cenzurować tego działu, bo skończy się na tym że strona stanie się martwa."

Nie podzielam Twojego nawoływania oki55 "Admini - MUSICIE COŚ Z TYM ZROBIĆ. Albo objawienia muszą być przesyłane na e-maila - tam segregowane w miare rzetelnie na prawdziwe i nie prawdziwe.
Albo powinniście usuwać te nieprawdziwe... !!!!"
Może jednak wspólnota zadecyduje z czasem, za sprawą natchnienia Jego Przenajświętszej Makaronowej Potworności, które objawienia są prawdziwe i dla kogo prawdziwe.

"a niby dlaczego Potwór miałby tworzyć zacieki na ścianach, ukladać pleśń czy przypalać kanapki? Potwora takie rzeczy nie interesują."
Ale interesują jego wyznawcę. Mam nadzieję, że nie chcesz komuś wmówić, że nie widział tego co widział, że nie słyszał tego co usłyszał lub że nie czuje tego co czuje.

Osobiście to nie wiem co zrobić z objawieniami nieobyczajnymi? Może należy skorzystać z rady i zapytać Kościoła Katolickiego, czy kupa świętego może być relikwią?

Awatar użytkownika
cpt_Magnus_de_Savarro

#11 Post autor: cpt_Magnus_de_Savarro » 5 kwie 2015, o 21:32

Przepraszam że wykopuję temat sprzed dwóch lat, ale wtedy mnie tu nie było :(
Hej, zapomnieliście że bóg nasz jest bytem dowcipnym i często nietrzeźwym? Winniśmy, w naszym bezpiecznym garze sosu, gromadzić jak najwięcej świadectw jego bytności. Każda plama błota, każdy zaciek i chmura może być przejawem Jego Makaronowej Macki! Albowiem jest on bogiem Inspirującym i Uśmiechniętym (w jakiś bożoplanowy sposób). I nie bójmy się twórczości. Ponieważ LPS jest siłą dobra i nawet jeśli jego ziarno na złą glebę pada, nie odróżnisz tego co dobre od tego co złe. Jesteśmy tutaj, jak rodzina i musimy się wspierać i radzić.
Co zaś tyczy się objawień nieobyczajnych - ja tam jestem za. Ale w miejscach ku temu przeznaczonych. Zastrzeżonych wręcz. Ba, zgodnych z prawem. Po to mamy to wyryte w kamieniu

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#12 Post autor: BialySzkwal » 5 kwie 2015, o 23:43

Nosz do kroćset beczek gnijącego tuńczyka...
Potwór miał nam niczego nie ryć w kamieniu. ;-)
Obrazek

Stwórca wybacza, Darwin nie.

Darwin to pamiętliwy d**ek.

Awatar użytkownika
cpt_Magnus_de_Savarro

#13 Post autor: cpt_Magnus_de_Savarro » 6 kwie 2015, o 15:21

No toż przecież nie On nam ty wyrył w kamieniu, tylko sami to sobie wyryliśmy w kamieniu. Bo mieliśmy sporo czasu i dłuto i młotek i sprawnego kamieniarza, który przecież też chce żyć :D. Generalnie to miłe z jego strony że stwierdził iż damy sobie radę z moralnością, a on będzie tylko łagodnie sugerował co jest niewłaściwe i ograniczy się do dawania nam powodów do... well... życia. Bo bez Niego, tak naprawdę, równie dobrze moglibyśmy się położyć i umrzeć. I tylko wiatr zaśpiewa rzewną szantę, o piracie co żyć nie chciał.

Odpowiedz

Wróć do „Techniczne”