wrzesniowe spotkanie w Poznaiu

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

wrzesniowe spotkanie w Poznaiu

#1 Post autor: Asia » 29 sie 2017, o 14:39

Robimy jakieś spotkanie we wrześniu?

Zastanawiam się też czy ustalamy tak jak wcześniej spotkania na pierwszy piątek miesiąca? W takiej sytuacji powinniśmy zrobić spotkanie już w ten piątek, to trochę mało czasu, w dodatku już wiem że w grudniu w pierwszy piątek też nie będę w stanie przyjść, a przecież będzie trzeba wtedy obgadać sprawy przed WOŚP.

Awatar użytkownika
Morinna
Kontaktowanie:

Re: wrzesniowe spotkanie w Poznaiu

#2 Post autor: Morinna » 31 sie 2017, o 00:16

Planuję wybrać się do Poznania na weekend listopadowy 10-12, czy się uda nie wiem bo jeszcze kupa czasu. Ale tak poinformować chciałam moją starą ulubioną gminę :)
Martyna --> siostra miejscowa z miejsca gdzie mieliśmy co roczny zlot I-IV(od 1 do 4) :) oraz Poznań <3 i PG w nim

https://in-world-morinna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Asia

#3 Post autor: Asia » 31 sie 2017, o 13:53

Nie wiem jak inni będą mieli plany na 11 listopada. W takiej sytuacji, można by ustalić do końca roku, że będziemy się spotykać w drugi piątek miesiąca. Pytanie co na to reszta. Magda, Paweł, Jacek jak Wam terminy pasują?

Awatar użytkownika
doradora

#4 Post autor: doradora » 31 sie 2017, o 23:01

O! To my może też bylibyśmy chętni na pielgrzymkę w listopadzie ;D tylko dla mnie trochę za wcześnie na decyzję, ale wstępnie jestem za!

Awatar użytkownika
Asia

#5 Post autor: Asia » 1 wrz 2017, o 08:32

No zapraszamy :)

Awatar użytkownika
Asia

#6 Post autor: Asia » 4 wrz 2017, o 12:24

Po przeprowadzonych rozmowach ustaliłam że robimy spotkanie w najbliższy piątek 8 września, tak więc serdecznie zapraszam.

Bar A Boo na ulicy Taczaka 11/2 http://baraboo.pl/ godzina też tradycyjna, czyli 18.

Awatar użytkownika
pbz

#7 Post autor: pbz » 4 wrz 2017, o 12:44

Będę.
- Najbliższym tematem jest chyba Marsz Równości, na którym Potwór jest zawsze mile widziany. Ja jednak tym razem nie będę Queerowym Piratem, a Siostrą Niewustającej Przyjemności, która dba o to by było przestrzegane Ósme Lepiej Wolałbym byś Nie... Przypominam moje imię zakonne s.n.p. Mary Read - od imienia jednej z najbardziej Queerowych Piratek (m.in. pozostawała w związku lesbijskim z Anne Bonny, oraz biseksualnym z Calico Jackiem)
- Następny temat, na który chcieliśmy tez się wybrać, to TweetRide - będzie w ostatnią sobotę września. Ciągle nie mamy jeszcze Potwornej przyczepki do roweru, ale mogę zabrać Potwora do koszyka... Tutaj chętnie jako Pirat.
- Synod w Toruniu
- WOŚP...
--
paweł ziemba

Awatar użytkownika
Asia

#8 Post autor: Asia » 5 wrz 2017, o 07:49

O, sporo aktywności czeka nas tej jesieni i zimy.

Odpowiedz

Wróć do „Wielkopolskie”