Spotkania Pastafarian w Poznaniu

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Spotkania Pastafarian w Poznaniu

#1 Post autor: Asia » 22 lip 2016, o 11:26

Rozmawiałam na temat tego jak przyciągnąć ludzi na spotkania i padła sugestia że więcej osób przychodzi jeśli w miejscu spotkania można zamówić jedzenie. Stąd pytanie o miejscówkę.

Zastanawiam się też czy zostajemy przy piątku, czy może zmieniamy na sobotę. Czy zostajemy przy 3 tygodniu czy jednak zmieniamy na inny?

Może macie jeszcze inne sugestie co do spotkań?

Awatar użytkownika
pbz

Re: Spotkania Pastafarian w Poznaniu

#2 Post autor: pbz » 22 lip 2016, o 18:06

Ja bym pozostał przy piątku, a lokalu też już szukaliśmy... ten wydaje się optymalny, bo można przynieść :)
Może natomiast być inny piątek miesiąca.

Oczywiście jak większość uważa że sobota to się dostosuje...
--
paweł ziemba

Awatar użytkownika
MagdaM

#3 Post autor: MagdaM » 31 lip 2016, o 08:29

Ja bym każde spotkanie poświęciła jakiemuś tematowi, inspiracją mogą być tematy z forum lub coś nowego ale żywa rozmowa to zawsze coś innego.

Awatar użytkownika
Asia

#4 Post autor: Asia » 31 lip 2016, o 10:09

Magda na jakiej zasadzie miałoby to funkcjonować? Zazwyczaj jak coś ciekawego dzieje się na forum, to na spotkaniu też na ten temat rozmawiamy.

Co do terminu spotkań i miejsca nie było żadnego odzewu, na fejsie to jedna osoba lajknęła post, ale nikt się nie odezwał. Natomiast pozyskałam inne źródło informacji, tak więc proponuję że spotkanie zrobimy w Bar A Boo na ulicy Taczaka, maja sporo jedzenia, piwo, wino, nawet jakieś alkohole http://baraboo.pl/ Spotkanie we wrześniu byśmy zrobili dziewiątego, zostalibyśmy przy piątku godzina 18, zastanawiam się czy też nie zmienić terminu spotkań na pierwszy piątek miesiąca.

Proszę pilnie wypowiedzcie się i dam ogłoszenie wszędzie gdzie się da. Chciałabym wiedzieć jakimi mocami osobowymi będziemy dysponować na Marszu równości, bo od tego będzie zależało jakiego Potwora ze sobą weźmiemy.

Paweł możesz mi podać trasę Marszu, gdzieś o niej czytałam, ale nie mogą odnaleźć gdzie, a trasa była inna niż Plac Mickiewicza- Plac Wolności. Chcę zobaczyć jak by to logistycznie wszystko wyglądało.

Awatar użytkownika
MagdaM

#5 Post autor: MagdaM » 31 lip 2016, o 19:51

Bar A boo jest dla mnie OK ale akurat 9 września jestem poza Poznaniem.
Co do mojej propozycji, to chodziło mi o to, żeby na każdym spotkaniu był wątek wiodący bez jakiś formalnych ograniczeń.

Odpowiedz

Wróć do „Wielkopolskie”