Rejestracja Kościoła Latającego Potwora Spaghetti...

Wniosek o rejestrację KLPS został wysłany  27 lipca 2012. 15 marca 2013 otrzymaliśmy decyzję odmowną. 28 kwietnia 2015 sąd uchylił II odmowną decyzję MAiC, mimo to urząd 19 sierpnia ponownie odmówił rejestracji. 18 maja 2016 sąd oddalił naszą skargę. Obecnie czekamy na termin rozprawy w NSA. Historia rejestracji znajduje się tutaj. Statut dostępny jest tutaj.


Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti : Home / Propaganda
A+ R A-

Propaganda

Email Drukuj PDF

"Otwarty List do Rady Szkoły w Kansas"

 

Piszę do Państwa, gdyż zaniepokoił mnie fakt, że zastanawiacie się czy nie wprowadzić do planu nauczania teorii Inteligentnego Projektu na równi z teorią Ewolucji. Wszyscy możemy się zgodzić, że dla uczniów ważnym jest usłyszenie o wielu punktach widzenia, aby mogli wybrać teorię, która ma dla nich najwięcej sensu. Martwi mnie jednak fakt, że uczniowie usłyszą wyłącznie o jednej teorii Inteligentnego Projektu.

 

Pamiętajmy, że jest wiele teorii Inteligentnego Projektu. W wielu takich teoriach na całym świecie głoszone jest silne przekonanie, że Wszechświat został stworzony przez Latającego Potwora Spaghetti. To On stworzył wszystko to co widzimy i wszystko to co odczuwamy. Jesteśmy wielce przekonani, że przytłaczające dowody naukowe na poparcie teorii Ewolucji nie są przypadkowe, i wierzymy, że zostały rozmyślnie stworzone przez Niego.

 

Dlatego też, piszę dziś do Państwa, aby oficjalnie zażądać wprowadzenia tej alternatywnej teorii do programu nauczania w szkołach, obok dwóch poprzednich teorii. Dodatkowo, odważę się powiedzieć, że jeżeli tego nie uczynicie, będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki prawne. Chyba widzicie do czego zmierzam. Jeżeli Inteligentny Projekt nie jest oparty na wierze, a na naukowej teorii, jak się uważa, to musicie pozwolić aby i nasza teoria była nauczana, gdyż ona również nie jest oparta na wierze, a na nauce.

 

Niektórzy mogą uznać to za niewiarygodne, więc pozwólcie że opowiem trochę o naszych przekonaniach. Mamy dowody że Latający Potwór Spaghetti stworzył Wszechświat. Nikt z nas, oczywiście, nie był wtedy by to zobaczyć, ale mamy o tym źródła pisane. Posiadamy liczne przydługawe dzieła tłumaczące wszystkie szczegóły Jego mocy. Możecie być zaskoczeni, ale jest nas już 10 milionów, a liczba ta ciągle rośnie. Z natury staramy się być niepubliczni , gdyż wielu ludzi zarzuca nam, że nasze przekonania nie opierają się na namacalnych dowodach.

 

Ludzie ci nie rozumieją, że On stworzył Świat w taki sposób byśmy myśleli, że jest on starszy niż w rzeczywistości. Na przykład, naukowcy mogą przeprowadzić datowanie metodą węglową pewnego artefaktu. Dowiedzą się że w przybliżeniu 75% węgla C14 uległo rozpadowi spowodowanemu emisją elektronów w Azot-14, na tej podstawie wnioskują, że ten artefakt ma w przybliżeniu 10,000 lat, gdyż wiek rozpadu połowicznego węgla C14 ma 5,730 lat. Naukowcy ci, nie wiedzą jednak, że za każdym razem gdy robią te badania, Latający Potwór Spaghetti jest przy nich i zmienia wyniki swoim Makaronowatym Odnóżem. Mamy niezliczone teksty, które opisują jak to jest możliwe i dlaczego to robi. Jest On oczywiście niewidzialny i może przenikać przez materię bez problemu.

Jestem pewien, że teraz już zdajecie sobię sprawę jak ważnym jest aby nauczać uczniów tej alternatywnej teorii. Najważniejszym dla nas, jest abyście zrozumieli, że wszelkie namacalne dowody są utajniane przez Latającego Potwora Spaghetti. Ponadto, uznajemy że byłoby obraźliwym nauczanie naszych przekonań bez noszenia Jego wybranego ubrania, którym jest oczywiście pełen strój pirata. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jest to ważne i niestety nie mogę wyjaśnić dlaczego tak jest, gdyż wydaje mi się, że ten list jest już zbyt długi. W uproszczeniu mogę powiedzieć że On staje się bardzo zły gdy warunek ten nie zostaje dopełniony.

 

Możecie być zainteresowani również tym, że efekt cieplarniany, trzęsienia ziemi, huragany oraz inne katastrofy naturalne są spowodowane zmniejszającą się liczbą Piratów od 1800 roku. Specjalnie dlatego, załączyłem wykres przybliżonej liczby Piratów w odniesieniu do średniej światowej temperatury przez ostatnie 200 lat. Jak widzicie, jest silna statystyczna zależność między Piratami a temperaturą.

 

Konkludując, dziękuję za czas poświęcony na zrozumienie naszych poglądów i przekonań. Mam nadzieję, że udało mi się przekazać wagę nauczania tej teorii w szkole. Oczywiście będziemy mogli wyszkolić nauczycieli w tej materii. Z niecierpliwością oczekuję Waszej odpowiedzi i mam nadzieję, że nie będzie trzeba stosować kroków prawnych. Wszyscy możemy z łatwością wyobrazić sobie przyszłość, w której te trzy teorie będą traktowane na równi w szkołach w całym kraju, a ostatecznie i na całym Świecie. Jedna trzecia uwagi dla Inteligentnego Projektu, jedna trzecia dla Latającego Potworo Spaghettyizmu (Pastafarianizmu) i jedna trzecia dla logicznych założeń opartych na przytłaczających namacalnych dowodach.

 

Z poważaniem,

Bobby Henderson, zaniepokojony obywatel.

 

P.S. Załączyłem artystyczne wyobrażenie Jego tworzącego górę, drzewa i karła. Pamiętajmy, wszyscy jesteśmy Jego stworzeniami."

 

 Filmy promujące Kościół Latającego Potwora Spaghetti:


Pobierz plik w MP3


Muzyka

1. Jack Flo- Kilka Sugestii Latającego Potwora Spaghetti

2. Jarek Zand - Latajacy potwór spaghetti

3. Jarek Zand - Mój durszlak

4. Łukasz Musiał - Makaronowy Song

Grafika

 

Za uprzejmością www.venganza.org

View the embedded image gallery online at:
http://www.klps.pl/propaganda.html#sigProGalleria83e9549a13


Grafika wykonana przez Polskich Pastafarian.

(Zachęcamy do przesyłania własnych grafik)

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.klps.pl/propaganda.html#sigProGalleriac9d416ed75

 

 

Plakaty

LPS plakat  osiemA2  plakat

 

 

Pobierz plakaty w plikach źródłowach (Corel lub PSD)

Kalendarze do druku

 

Grafika w PDF do druku.

 

 


Grafika w COREL do druku.

 


Komentarze  

 
Lars
+4 #19 Lars 2015-12-13 22:09
Czy nasz Boski Latający Potwór Spageti stworzył również anioły (upadłe) bo chciałbym wiedzieć kogo winić za wpisy które obrażają nas wyznawców
 
 
Michał Dolice
+14 #18 Michał Dolice 2015-08-30 22:56
Jestem za tym by w szkołach obok krzyża widniały znaki LPS, gwiazdy Dawida i innych wyznań !!!!
Albo całkowitego usunięcia krzyża
 
 
Adam Pastafarianin
+4 #17 Adam Pastafarianin 2015-07-13 23:24
Bracia i Siostry! Czy można w jakiś sposób ściągnąć piosenki jego makaronowości?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Niech Potwór oświetla wam drogę i prowadzi przez życie pełne piwa i makaronu!
 
 
Karol z Poznania
+5 #16 Karol z Poznania 2015-05-21 20:07
Oświecenie! ...Dopiero teraz zrozumiałem do czego tak na prawdę sprowadza się moje życie - Latający Potwór Spaghetti zna odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania :D Niesamowite! LPS - jestem z Wami.
RAmen :D
 
 
Gliwiczanin
+4 #15 Gliwiczanin 2015-03-28 09:38
SPŁYNĘŁA NA MNIE ŁASKA JEGO MAKARONOWATOŚCI,
DOZNAŁEM OBJAWIENIA PODCZAS SPEKTAKLU RODZINA ADDAMSÓW, W GLIWICKIM TEATRZE MUZYCZNYM!!!!! NICZYM DEUS EX MACHINA POJAWIŁ SIĘ ZNIKĄD I WNIKĄD ULECIAŁ.... PRZYBYWAJCIE, OGLĄDAJCIE I DOŚWIADCZCIE JAK I JA TEJ ŁASKI!!!!
 
 
Dorota
+17 #14 Dorota 2014-09-21 06:00
Cytuję Osoba inteligentna:
Karzdy debil może se wymyślać ideologie. ale błagam nie rozpowszechniać ich!!!
LPS Hitler też go ponoć wyznawał. Spaghetti pierwszy raz pojawiło się w starożytności, A Jahwe był zawsze!!!


Skad o tym wiesz? Czy jest dowod na istnienie Jahwe? Debil moze wymyslac ideologie, ale Pastafarianie debilami nie sa.
 
 
Najt
+10 #13 Najt 2014-06-07 06:57
Cytuję Syluś:
Kochani jestem Waszą fanką. Dzięki Waszej sile właśnie odprawiłam z kwitkiem żebraczą praktykę lokalnych katolików z prośbą o datki na kwiaty. Już czuję ducha Waszej społeczności. Jestem za wprowadzeniem nauk Latającego Potwora do szkół i do sejmu. Chwała Potworowi, Makaronowi i Wam!!! Przesyłam gorące pozdrowienia (sejm celowo z małej)

A to sejm się z wielkiej pisze? Kurcze, nie wiedziałem o;
 
 
Kermitthefrog
+26 #12 Kermitthefrog 2014-05-28 13:03
Cytuję Osoba inteligentna:
Karzdy debil może se wymyślać ideologie. ale błagam nie rozpowszechniać ich!!!
LPS Hitler też go ponoć wyznawał. Spaghetti pierwszy raz pojawiło się w starożytności, A Jahwe był zawsze!!!


Mylisz się, mój drogi, Latający Potwór Spaghetti stworzył świat, natomiast to, o czym mówisz jest jednym z objawień Jego Makaronowatości
 
 
dendrytus
+18 #11 dendrytus 2014-04-16 22:39
Cytuję Osoba inteligentna:
Karzdy debil może se wymyślać ideologie. ale błagam nie rozpowszechniać ich!!!
LPS Hitler też go ponoć wyznawał. Spaghetti pierwszy raz pojawiło się w starożytności, A Jahwe był zawsze!!!

Hitler był katolikiem. "Ich bin nach wie vor Katholik und werde es immer bleiben" - z listu do generał Gerharda Engela 1941
 
 
Syluś
+24 #10 Syluś 2014-04-11 11:55
Cytuję oooo:
Ruszajcie do psychiatryka pokemony

Jasne jak słońce, że my jeszcze możemy iść do psychiatryka, bo dla ciebie niestety jest za późno ...Współczuję ci musisz być strasznie nieszczęśliwy żyjąc w tak wielkiej frustracji.
 

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Dołącz do nas na Facebook`u

Logowanie

Koszulki i gadżety

Gry Online. Gry w przeglądarce. Kredyty. Rpg. Pieniądze. Banki

Kalendarz imprez

Znajdź Pastafarian w pobliżu...

Billboard w centrum miasta?

 

Czekamy na wasze pomysły. Więcej...

Ostatnie posty na forum

Projekt KLPS na Wikipedii (13)
17/02/2017 11:10, pbz


IV Ogólnopolski Zjazd Pastafarian 2017 - Pomysły i koncepcje (0)
10/02/2017 13:27, admin


Pyrkon 2017 (8)
07/02/2017 08:13, Asia


30 spotkanie Pastafarian Poznań (3)
27/01/2017 08:51, Asia


Pomoc w 'optymalizacji podatkowej" (2)
03/01/2017 11:33, doradora


Ostatnie komenatrze

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.