Witajcie Pastafarianie z Lubelszczyzny!

Postprzez Pastafarianisław » 25 paź 2011, o 23:55

Najwyższy czas otworzyć forum lubelskie, a więc witajcie wszyscy Pastafarianie z Lubelszczyzny! Mam nadzieję, że wbrew powszechnemu przekonaniu (i wynikom wyborów :) okaże się, że jest nas, Pastafarian, na Lubelszczyźnie całkiem sporo i że wkrótce zdołamy założyć pierwszą pastafariańską gminę wyznaniową na wschód od Wisły. Póki co zachęcam do poświadczania u notariuszy i przesyłania do organizatorów KLPS deklaracji członków - założycieli aby jak najrychlej złożyć wniosek o rejestrację Kościoła Latającego Potwora Spaghetti.
Zachęcam też do nawiązywania indywidualnych kontaktów pomiędzy Pastafarianami i wymiany uwag, informacji, spostrzeżeń. Ze mną, póki co, można kontaktować się poprzez adres e-mailowy ufo@lol.pl i w tej drodze wymienić bliśze "namiary".
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Pastafarianisław
Pastafarianisław

Postprzez eatmoreketchup » 20 mar 2012, o 17:07

Ja bym się z chęcią wybrał, znam jeszcze 2 chętne osoby. Co do miejsca, to Zamość/Lublin. :)

Pozdrawiam wszystkich Pastafarian!
eatmoreketchup

Pastafarianie z Lubelszczyzny, już pora!

Postprzez Pastafarianisław » 14 mar 2013, o 01:06

Ponownie zwracam się do wszystkich członków i sympatyków PKLPS z województwa lubelskiego, których - w co nie wątpię - jest sporo i z każdym dniem przybywa: zorganizujmy się i utwórzmy lubelską gminę wyznaniową, jakich powstało już w Polsce osiem. Przecież Lubelszczyzna to region ludzi mocnej wiary, czemuż więc miałaby to być wiara tylko jednej religii? Nie ma żadnej podstawy aby tak właśnie sądzić, tym bardziej, że to właśnie na Lubelszczyźnie spotyka się m.in. prawosławnych, starowierców, a nawet muzułmanów - potomków Tatarów osiadłych tu przed wiekami.
Wśród tej wielości religii i czczonych w nich bóstw Jego Makaronowatość LPS znajdzie z pewnością godne miejsce i wielu nowych wyznawców, o ile, oczywiście, wykażemy dostatecznie dużo odwagi i determinacji aby przedsięwziąć czynności organizacyjne i wyjść z cienia aby zaistnieć w oficjalnej przestrzeni społecznej. Wiara - jak mówi znane przysłowie - przenosi góry, niezależnie więc od tego czy formalności związane z rejestracja naszego Kościoła zakończą się niebawem czy też potrwają jeszcze jakiś czas, powinniśmy już teraz zademonstrować naszą siłę, zwartość i pryncypialność w kultywowaniu naszego obrządku i z cała mocą dążyć do rozwoju i umacniania wspólnoty wiernych Polskiego Kościoła Latającego Potwora Spaghetti na Lubelszczyźnie.

Wszystkich Braci i Siostry serdecznie proszę o kontakt pod niezmiennym adresem: ufo@lol.pl
Pastafarianisław

Re: Witajcie Pastafarianie z Lubelszczyzny!

Postprzez wacek.matuszak » 14 mar 2013, o 19:59

Pozdrawiam i popieram -niestety pochodzę z Poznania i tu muszę szukać naszych wyznawców jedynego wielkiego Latającego, Pozdrawiam Wacek RAMEN
wacek.matuszak

Postprzez Marcco » 30 cze 2014, o 19:15

Hej
Witajcie Bracia i Siostry
Ja chętnie wezmę udział w spotkaniach na lubelszczyźnie :P Pochodze z Lublina
Marcco

Postprzez Fistach » 7 lip 2014, o 13:36

Hej hooo
Ja też chce żeby w końcu było jakieś spotkanie na Lubelszczyźnie i jakiś czas temu pisałem też na podany i e-mail.
Pozdrawiam
Fistach

Powrót do Lubelskie