Jestem tolerancyjny

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
RHPLUS

Jestem tolerancyjny

#1 Post autor: RHPLUS » 6 gru 2015, o 20:58

Jeśliby wprowadzono w Polsce zakaz publicznego demonstrowania przynależności do jakiegokolwiek kościoła to z przyjemnością zrezygnowałbym z durszlaka i nie odczuwałbym braku tolerancji.

Awatar użytkownika
Asia

Re: Jestem tolerancyjny

#2 Post autor: Asia » 7 gru 2015, o 09:15

O, ja też, niestety przez najbliższe lata się nie zanosi.

Awatar użytkownika
Empelon

#3 Post autor: Empelon » 7 gru 2015, o 11:22

Przez najbliższe 4 lata raczej będzie obowiązywał nakaz demonstrowania przynależności do jedynie słusznego Kościoła.
Aż bije w oczy jak niektóre ostatnie wypowiedzi przypominają język PRL-u. Tylko z ta różnicą, że słowo "partia" zostało zastąpione przez "Kościół", "wiara", "religia".
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

KRKRenegat

#4 Post autor: KRKRenegat » 8 gru 2015, o 10:33

RHPLUS pisze:Jeśliby wprowadzono w Polsce zakaz publicznego demonstrowania przynależności do jakiegokolwiek kościoła
Nasuwa się pytanie, czy będzie to automatycznie zakaz użycia Durszlaka do odcedzenia Spaghetti w publicznie transmitowanym programie kulinarnym?
Jego Makaronowatość zawsze znajdzie sposób. :lol:
Ja jestem Biały Szkwał! Niech Twoje Piwo będzie zimne a Makaron gorący! Gdy będą letnie, wypluję je z ust moich!

Wybaczcie nieaktywność, ale doktorat sam się nie napisze. ;-)

Odpowiedz

Wróć do „Wspieranie organizacji działających na rzecz szerzenia tolerancji wśród społeczeństwa; walka z dyskryminacją ze względu na płeć, wyznanie, preferencje seksualne, pochodzenie, status majątkowy.”