Dowód osobisty

Zniesienie przepisu umożliwiającego pozwanie osoby za obrazę uczuć religijnych. Do chwili jego zniesienia nasz Kościół będzie korzystał z możliwości wykorzystania tego przepisu w pełnej rozciągłości.

Dowód osobisty

Postprzez cpt_Magnus_de_Savarro » 24 paź 2016, o 13:20

Salaam Al'dente.
No i stało się. Wszedłem w posiadanie mego zdjęcia w Pirackich regalijach. Szukam teraz metody wymiany dowodu przez internet.
cpt_Magnus_de_Savarro

Re: Dowód osobisty

Postprzez pbz » 26 paź 2016, o 15:10

Przez internet jest to dość proste. Wchodzisz tutaj: https://pz.gov.pl/
Generujesz sobie Profil Zaufany, który potwierdzasz w najbliższym urzędzie, najszybciej w Urzędach Skarbowych.
Później znajdujesz odpowiedni wniosek i wysyłasz...
Nie zapomnij do wniosku dołączyć zaświadczenia o przynależności do wspólnoty religijnej.

Pół roku temu robiłem taką operację, po tygodniu od złożenia wniosku dostałem wezwanie do uzupełnienia braków - w którym napisali, że ponieważ KLPS nie jest zarejestrowany to muszę uzupełnić właściwe zdjęcie.
Taką odpowiedź wyślij później do Piotra i ew. mec. Golińskiego - to zawsze argument że indywidualnie nie możemy wyznawać Potwora.
--
paweł ziemba
pbz

Postprzez doradora » 27 paź 2016, o 07:39

Nie zapomnij do wniosku dołączyć zaświadczenia o przynależności do wspólnoty religijnej.

zaświadczenia czy oświadczenia? kto ma wydać zaświadczenie? Piotr?
chyba jednak oświadczenie o przynależności do wspólnoty

jeśli to miałoby pomóc, to możemy przeprowadzić "akcję" składania nieudanych wniosków o wydanie dowodu
doradora

Postprzez pbz » 31 paź 2016, o 12:15

Ja wydrukowałem sobie tekst w formie zaświadczenia, które podpisał mi i Piotr i Artur, oraz przełożona mojej gminy... Mimo trzech podpisów na nic się nie zdało.
--
paweł ziemba
pbz

Powrót do Zniesienie przepisu umożliwiającego pozwanie osoby za obrazę uczuć religijnych